De ploeg presenteert: Over de liefde!

donderdag 29 februari 2024

Ook dit jaar is er weer een grote voorstelling van De Ploeg in de Stadsschouwburg. De voorbereidingen van Over de liefde zijn in volle gang. De kaartverkoop start aanstaande maandag 4 maart in de eerste pauze. Hoe kun je aan kaarten komen?

Van maandag 4 maart t/m woensdag 13 maart verkopen we elke pauze op school kaarten in de kleine kantine. De kaarten kosten 5 euro per stuk en zijn dit jaar zowel contant als met de pin te betalen. Mocht je zelf niet tijdens de pauzes op school zijn, zorg er dan voor dat iemand anders even een kaartje voor je koopt!

 Er zijn kaarten, zolang de voorraad strekt, voor de volgende voorstellingen beschikbaar: 

  • dinsdag 12 maart 20.00u.
  • woensdag 13 maart 15.30u.
  • woensdag 13 maart 20.00u. 

 Wees er snel bij.

 Met culturele groet, 

de Ploeg

afbeelding